background

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Kvalitné preklady za priaznivé ceny do

  info@kvalitnypreklad.sk   +421 902 247 550

3

Neúradné preklady do viac ako 60 jazykov

Naša prekladateľská agentúra Vám okrem úradných prekladov zabezpečuje aj neúradné preklady, a to v najširšom možnom rozsahu.

Momentálne zabezpečujeme preklady do viac ako 60 jazykov. V našej ponuke, samozrejme, nájdete aj najčastejšie prekladané jazyky, teda angličtinu nemčinu.

Anglické a nemecké preklady Vám dokážeme poskytnúť za najlepšie ceny na trhu, čo sa však v žiadnom prípade neodrazí na kvalite. Naši prekladatelia majú dlhoročné skúsenosti s prekladmi zmlúv, obchodných textov, marketingových textov, životopisov, technických dokumentov aj webových stránok do angličtiny i nemčiny.

No okrem angličtiny a nemčiny zastrešujeme aj ďalšie populárne európske jazyky. Veľmi radi Vám teda zabezpečíme aj ďalšie preklady, ako sú napríklad španielske preklady, francúzske preklady, talianske alebo poľské preklady.

Nie je pre nás problém zabezpečiť Vám ani profesionálne preklady do oveľa náročnejších európskych jazykov, či už sú to balkánske jazyky, a teda chorvátske preklady, srbské preklady, macedónske preklady, rumunské a bulharské preklady, alebo jazyky severných častí Európy, a teda litovské preklady, dánske, nórske švédske preklady.

Nezľakneme sa však ani exotických jazykov, ktoré sú typické pre krajiny mimo Európy. Naši prekladatelia do vietnamčiny, čínštiny, japončiny či malajčiny sú Vám kedykoľvek k dispozícii.

Pri väčšine jazykov spolupracujeme výlučne s rodenými hovoriacimi, ktorí nám dokážu zabezpečiť najlepšiu možnú kvalitu.

Neustále rozširujeme ponuku našich jazykov, ako aj databázu našich prekladateľov, aby sme Vám neustále dokázali zabezpečovať najlepšiu kvalitu a zároveň aj najlepšie ceny na trhu.

Vďaka možnosti vytvorenia online objednávok poskytujeme naše služby v rámci celého Slovenska. Stačí si podať Vašu objednávku cez náš online formulár a naši kolegovia Vám v čo možno najkratšom termíne pošlú cenovú ponuku, vytvorenú presne pre Vás a Vaše dokumenty.

Naši prekladatelia a projektoví manažéri kladú rovnaký dôraz na menšie aj na väčšie projekty, pretože u nás je klient vždy na prvom mieste.

Veríme, že s našimi službami pomôžeme našim partnerom rásť a dosiahnuť ich obchodné ciele.

Profesionalita

Spoľahlivosť

Skúsenosti

Priaznivé ceny

Rodení hovoriaci

Individuálny prístup

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku

Preklady Bratislava

08:00 – 20:00

Grösslingová 4
811 09 Bratislava, Slovensko

E-mail: bratislava@kvalitnypreklad.sk

Telefón: +421 902 247 550

Preklady Nitra

Čoskoro...