background

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Kvalitné preklady za priaznivé ceny do

  info@kvalitnypreklad.sk   +421 902 247 550

Úradný preklad technického preukazu

Naša prekladateľská agentúra tiež zabezpečuje preklady dokumentácie k dovezeným motorovým vozidlám. 

Po privezení motorového vozidla zo zahraničia si polícia od Vás vždy vyžiada úradný preklad príslušných dokumentov Vášho nového motorového vozidla. Najčastejšie ide o preklad technického preukazu, preklad kúpnej zmluvy o kúpe motorového vozidla, preklad dokumentov STK a potvrdenia o odhlásení motorového vozidla. 

Polícia vždy vyžaduje úradné preklady (súdny preklad s pečiatkou), teda preklady vyhotovené úradným prekladateľom, ktorý je zapísaný na zozname Ministerstva spravodlivosti SR. 

Vždy sa informujte na danom úrade či polícii!

Pred objednaním úradných prekladov je potrebné sa vždy informovať, ktoré konkrétne doklady polícia, či daný úrad vyžadujú. Niekedy sa vyžaduje iba časť technického preukazu, v ktorej sú uvedené údaje o motorovom vozidle, v iných prípadoch sa však prekladá celá dokumentácia. Rozsah technických preukazov sa v každom štáte líši. Niektoré sú dlhšie, ako napr. technický preukaz z Veľkej Británie, a niektoré sú kratšie, ako napr. dokumenty zo Švajčiarska či Nemecka.

Potrebujete preklad technického preukazu?

Úradný preklad technického preukazu a ďalšej dokumentácie Vám zabezpečíme v ktorejkoľvek časti Slovenska. V prípade technického preukazu sa, na rozdiel od iných typov úradných prekladov, nevyžaduje zviazanie prekladu s originálom, ale postačí výlučne vytlačená kópia dokumentu.

Preto nám v prípade, že potrebujete úradný preklad technického preukazu a ďalšej dokumentácie, stačí dokumenty naskenovať a poslať na našu e-mailovú adresu info@kvalitnypreklad.sk alebo kvpreklady@gmail.com

Následne Vám preklad vyhotovíme a môžete si preň prísť osobne do našej kancelárie na Grösslingovej 4 v Bratislave alebo Vám ich zašleme na dobierku na Vami uvedenú adresu. V prípade potreby Vám takýto preklad dokážeme zabezpečiť už do 24 hodín. Najčastejšie prekladáme technické preukazy z nemčiny a angličtiny, dokážeme Vám však zabezpečiť úradné preklady technickej dokumentácie k Vašim vozidlám do a zo všetkých svetových jazykov!

Profesionalita

Spoľahlivosť

Skúsenosti

Priaznivé ceny

Rodení hovoriaci

Individuálny prístup

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Vyžiadajte si od nás nezáväznú cenovú ponuku

Preklady Bratislava

08:00 – 20:00

Grösslingová 4
811 09 Bratislava, Slovensko

E-mail: bratislava@kvalitnypreklad.sk

Telefón: +421 902 247 550

Preklady Martin

08:00 – 12:00, 13:00 – 17:00

M. R. Štefánika 1012/2,
036 01 Martin
(budova VUB banky)

E-mail: kvalitnyprekladmartin@gmail.com

Telefón: +421 902 247 550