background

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Kvalitné preklady za priaznivé ceny do

  info@kvalitnypreklad.sk   +421 902 247 550

Doplnkové služby

Korektúra

Môže nastať situácia, že dokument už máte preložený alebo ste obdržali už hotový preklad, pri ktorom si však nie ste úplne istý jeho správnosťou. V takom prípade je ideálne využiť korektúru rodeným hovoriacim.

Pre cenu korektúry kliknite, prosím, sem →


Prepisovanie textov a copywriting

Určite ste sa už aj Vy ocitli v situácii, kedy ste mali v rukách nejaké dokumenty, ktoré ste však potrebovali dostať do počítača, avšak vo forme, ktorú bude možné aj upravovať. Pri Vašej pracovnej vyťaženosti ste si však nijako nevedeli nájsť čas na prepísanie týchto dokumentov do Wordu alebo Excelu. Vedzte, že aj v takýchto prípadoch sa môžete obrátiť na našu agentúru a my Vám veľmi radi pomôžeme. Tiež Vám zabezpečíme písanie člankov do Vášho blogu alebo na Vašu webovú stránku. Nechajte na nás Vaše PR články. Odbremeníme Vás od prílišnej pracovnej záťaže, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je dôležité. Na Váš biznis a rodinu! 

Pre cenu prepisovania textov a copywritingu kliknite, prosím, sem →.


Notárske overenie dokumentov

Pri úradných prekladoch úrady často vyžadujú, aby bol preklad súdneho prekladateľa spojený práve s originálom. V prípade občianskych preukazov, pasu či vysvedčení si však samozrejme nemôžete dovoliť nechať pripojiť originál k prekladu. V takom prípade je potrebné notárske overenie kópie, aby ju mohol prekladateľ pripojiť k originálu. V prípade potreby pre Vás aj vyžiadame výpis z obchodného registra s aktuálnym dátumom a necháme ho úradne preložiť do ktoréhokoľvek Vami zvoleného jazyka. Nestrácajte zbytočne Váš drahocenný čas na byrokraciu, všetko vybavíme za Vás!


Sprievodcovské služby

Na prvý pohľad sa Vám môže zdať trochu nezvyčajné objednávať si služby sprievodcu od prekladateľskej agentúry, naša agentúra sa však snaží ponúkať našim klientom komplexný balíček služieb, vďaka ktorým dokážeme vyhovieť čo možno najväčšiemu množstvu našich zákazníkov. V našej databáze máme skúsených sprievodcov, ktorí sú oprávnení poskytovať sprievodcovské služby okrem územia Slovenska aj priamo v Maďarsku a Česku. Nech už teda pochádzate z ktoréhokoľvek kúta nášho krásneho Slovenska, ak ste sa rozhodli spoznať Bratislavu, Ostrihom či ďalšie malebné mestá, viac neváhajte a kontaktuje nás. Náš sprievodca Vás oboznámi s historickými klenotmi Starého Mesta a ďalších častí Bratislavy. Či už ide o privátne exkurzie alebo skupinové výlety, ozvite sa nám a my pre Vás zabezpečíme najlepšieho sprievodcu, akého sa vôbec na súčasnom sprievodcovskom trhu dá nájsť. Ak hľadáte skutočne dobrého sprievodcu v Bratislave, Prahe alebo Budapešti, ktorý Vás s krásami týchto miest oboznámi v maďarskom alebo slovenskom jazyku, obráťte sa na nás a prežite príjemné chvíle plné zábavy, ale aj zaujímavých a poučných faktov.

V prípade záujmu o sprievodcovské služby Vás prosíme o včasnú objednávku, keďže často sú sprievodcovia zarezervovaní už aj mesiac dopredu.

Vyžiadajte si našu cenovú ponuku hneď teraz! →


Úradné preklady

Naša prekladateľská agentúra Vám zabezpečí úradné preklady do/zo všetkých prekladaných jazykov, a to už aj do 24 hodín. V tomto prípade nám je potrebné zaslať alebo v Bratislave priamo priniesť originál dokumentu, respektíve jeho notársky overenú kópiu (v prípade požiadavky Vám kópiu radi zabezpečíme aj priamo my). Úradné preklady do angličtiny, ruštiny, maďarčiny, nemčiny a do ďalších svetových jazykov Vám v prípade potreby vieme zabezpečiť aj na počkanie. Naši klienti majú neraz problém s prijatím slovenských úradných prekladov v zahraničí, najčastejšie v Maďarsku. V prípade potreby overených prekladov určených pre maďarské úrady Vám zabezpečíme preklady overené úradnými orgánmi aj priamo v Maďarsku

Vyžiadajte si našu cenovú ponuku hneď teraz! →


Tlmočenie do posunkovej reči

Posunková reč je dorozumievacím jazykom nepočujúcich, ktorý je tiež známy  ako znakový jazyk. Tlmočiť do znakového jazyka môže výlučne osoba s osvedčením ATLPRENES. Naša agentúra Vám zabezpečí profesionálnych tlmočníkov do posunkovej reči s dlhoročnými skúsenosťami. Ak potrebujete na Vašu konferenciu, seminár či stretnutie tlmočníka do posunkovej reči, obráťte sa na nás a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.


Tlmočnícka technika

Naša agentúra Vám okrem tlmočníckych služieb zabezpečí aj tlmočnícku techniku. Okrem služieb tlmočníka Vám na Vaše kongresy, semináre či prezentácie dodáme aj tlmočnícke kabíny, ozvučenie, mikrofóny, osvetlenia a prijímače. Rovnako tak sa postaráme aj o dovoz a odvoz samotnej techniky, a to kdekoľvek v rámci Slovenska. Náš tím sa o všetko postará, vďaka čomu budú mať Vaše podujatia ten správny priebeh a Vy budete mať pritom oveľa menej stresu. 

Pre presnú cenu tlmočníckej techniky si, prosím, vyžiadajte cenovú ponuku!Tlmočenie

Plánujete obchodnú cestu do zahraničia alebo Vás navštívia Vaši obchodni partneri? Máte prezentáciu v zahraniči alebo idete na nejaké podujatie? Či potrebujete pomocnú ruku pri medzištátnom rokovaní? Teraz to už pre Vás nebude žiadny problém. Obráťte sa na našu agentúru! Zabezpečíme Vám konzekutívne tlmočenie, ale aj simultánne tlmočenie v tlmočníckej kabínke. 

Pre objednávku tlmočenia si vyžiadajte cenovú ponuku hneď teraz!