background

Hľadáte kvalitu? Práve ste ju našli!

Kvalitné preklady za priaznivé ceny do

  info@kvalitnypreklad.sk   0902 247 550

Doplnkové služby

Korektúra

Môže nastať situácia, že dokument už máte preložený alebo ste obdržali už hotový preklad, pri ktorom si však nie ste úplne istý jeho správnosťou. V takom prípade je ideálne využiť korektúru rodeným hovoriacim.

Pre cenu korektúry kliknite prosím sem →


Prepisovanie textov

Určite ste sa už aj Vy ocitli v situácii, kedy ste mali v rukách nejaké dokumenty, ktoré ste však potrebovali dostať do počítača, avšak vo forme, ktorú bude možné aj upravovať. Pri Vašej pracovnej vyťaženosti ste si však nijako nevedeli nájsť čas na prepísanie týchto dokumentov do Wordu alebo Excelu. Vedzte, že aj v takýchto prípadoch sa môžete obrátiť na našu agentúru a my Vám veľmi radi pomôžeme. Odbremeníme Vás od prílišnej pracovnej záťaže, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je dôležité. Na Váš biznis a rodinu!

Pre cenu prepisovania textov kliknite prosím sem →.


Notárske overenie dokumentov

Pri úradných prekladoch úrady často vyžadujú, aby bol preklad súdneho prekladateľa spojený práve s originálom. V prípade občianskych preukazov, pasu či vysvedčení si však samozrejme nemôžete dovoliť nechať pripojiť originál k prekladu. V takom prípade je potrebné notárske overenie kópie, aby ju mohol prekladateľ pripojiť k originálu. Aj to radi vybavíme za Vás, ak sa Vám teda nechce behať po notároch a zbytočne strácať Váš drahocenný čas na byrokraciu.


Sprievodcovské služby

Na prvý pohľad sa Vám môže zdať trochu nezvyčajné objednávať si služby sprievodcu od prekladateľskej agentúry, naša agentúra sa však snaží ponúkať našim klientom komplexný balíček služieb, vďaka ktorým dokážeme vyhovieť čo možno najväčšiemu množstvu našich zákazníkov. V našej databáze máme skúsených sprievodcov, ktorí sú oprávnení poskytovať sprievodcovské služby okrem územia Slovenska aj priamo v Maďarsku. Nech už teda pochádzate z ktoréhokoľvek kúta nášho krásneho Slovenska, ak ste sa rozhodli spoznať Bratislavu, Ostrihom či ďalšie malebné mestá, viac neváhajte a kontaktuje nás. Náš sprievodca Vás oboznámi s historickými klenotmi Starého Mesta a ďalších častí Bratislavy. Či už ide o privátne exkurzie alebo o skupinové výlety, ozvite sa nám a my pre Vás zabezpečíme najlepšieho sprievodcu, akého sa vôbec na súčasnom sprievodcovskom trhu dá nájsť. V prípade záujmu o sprievodcovské služby Vás prosíme o včasnú objednávku, keďže často sú sprievodcovia zarezervovaní už aj mesiac dopredu.

Ak hľadáte skutočne dobrého sprievodcu v Bratislave, Prahe alebo Budapešti, ktorý Vás s krásami týchto miest oboznámi v maďarskom alebo slovenskom jazyku, obráťte sa na nášho partnera a prežite s ním príjemné chvíle plné zábavy, ale aj zaujímavých a poučných faktov.

Vyžiadajte si našu cenovú ponuku hneď teraz! →


Úradné preklady

Naša prekladateľská agentúra sa snaží zabezpečiť pre Vás úradné preklady do všetkých prekladaných jazykov. Pri súdne overených prekladoch prosím počítajte s trojdňovým dodaním. V tomto prípade je potrebné zaslať nám originál dokumentu alebo jeho notársky overenú kópiu (v prípade požiadavky Vám kópiu radi zabezpečíme aj priamo my). Úradné preklady do angličtiny, ruštiny, maďarčiny a do ďalších svetových jazykov. Naši klienti majú neraz problém s prijatím slovenských úradných prekladov v zahraničí. Najčastejšie v Maďarsku. V prípade potreby overených prekladov určených pre maďarské úrady sa preto môžete obrátiť priamo na nášho maďarského partnera, Prekladateľskú agentúru Bilingua v Budapešti.

Vyžiadajte si našu cenovú ponuku hneď teraz! →

anglické preklady, nemecké preklady, maďarské preklady, ruské preklady, poľské preklady, francúzske preklady, španielske preklady, úradné preklady, talianske preklady, tlmočenie, prekladateľská agentúra, preklady, preklad z angličtiny, preklad z nemčiny, preklad z maďarčiny, preklad z ruštiny, preklad zo španielčiny